Uitgangen van eeuwigheid

En gij, Bethlehem Efratha! zijt gij klein om te wezen onder de duizenden van Juda? Uit u zal Mij voortkomen. Die een Heerser zal zijn in Israël, en Wiens uitgangen zijn van ouds, van de dagen der eeuwigheid. Micha 5:1

Wiens uitgangen zijn van ouds, van de dagen der eeuwigheid.’ De Heere Jezus is voor Zijn volk uitgegaan, als haar Vertegenwoordiger voor de troon, lang voordat zij op het toneel van de tijd verschenen. Hij heeft het contract met Zijn Vader van eeuwigheid getekend, dat Hij bloed voor bloed zou betalen, lijden voor lijden, smart voor smart en dood voor dood ten behoeve van Zijn volk. Hij heeft Zich zonder tegenspreken van eeuwigheid overgegeven. Zijn uitgangen als onze Borg waren van eeuwigheid. Sta daarbij stil, mijn ziel, en verwonder u! In de Persoon van Jezus Christus waren er uitgangen van eeuwigheid.

 

Steun ons met een donatie

Uw steun helpt ons om Het Spurgeon Archief in stand te houden. Dankzij uw bijdrage kunnen wij ons werk voortzetten en dit waardevolle archief gratis aanbieden en vrijhouden van reclame en commerciële invloeden.

Wij danken u hartelijk voor uw steun en betrokkenheid!

Archiefhulpmiddelen

Contact

Heeft u een tekstfout gevonden, of heeft u een vraag? Stuur dan een E-mail naar: [email protected]

Over de Auteur

C.H. Spurgeon

1834 – 1892 Was een Engelse baptistenpredikant in de puriteinse traditie. Belangrijke onderwerpen uit zijn prediking waren de vergeving van zonden en de noodzaak van wedergeboorte.

Onze Socials:

Copyright & Content