Praten met God

Jezus antwoordde en zei, ik dank U Vader.” Het was de gewoonte en het leven van Jezus om met God te praten. Mogen wij ook een stille gemeenschap met de Vader hebben, zodat wij Hem vaak kunnen antwoorden, en hoewel de wereld niet wil dat wij spreken, mogen wij reageren op die geheime stem die andere niet kunnen horen, maar die ons eigen oor, geopend door de Geest van God, met blijdschap herkent. Wat een voorrecht is deze intieme gemeenschap met de Vader van onze ziel! Het is een geheim dat voor de wereld verborgen is, een vreugde waar zelfs de dichtstbijzijnde vriend zich niet mee bemoeit. Ik hoop dat ons hart vandaag in zo’n toestand is, dat wanneer God tot ons spreekt, wij, net als Jezus, bereid zijn om Hem meteen te antwoorden.

Plaats opmerking

Geef een reactie

Steun ons met een donatie

Geachte bezoeker, mede dankzij uw hulp kunnen wij de kwaliteit en toegankelijkheid van Het Spurgeon Archief voortzetten.

Download Artikel

Download in PDF, Word of Print

Email Bericht

C.H. Spurgeon

Charles Haddon Spurgeon

1834 – 1892 Was een Engelse baptistenpredikant in de puriteinse traditie. Belangrijke onderwerpen uit zijn prediking waren de vergeving van zonden en de noodzaak van wedergeboorte.

Ontdek meer van Het Spurgeon Archief

Abonneer u nu om meer te lezen en toegang te krijgen tot het volledige archief.

Lees verder