De vriendschap van Christus

Voor een groot aantal hooggeleerde professoren is Christus alleen geschikt om op een nis in de kerkmuur te zetten, als een dode, inactieve, maar gerespecteerde persoon. Jezus is voor veel mensen geen echte Christus, Hij is geen Christus die echt vriendschap met hen kan sluiten in het uur van verdriet. Hij is voor hen geen broeder in de tegenspoed, niet een meelijdende metgezel. Maar de Christus van de bevindelijke christen is iemand die leefde en dood is geweest en voor eeuwig leeft, een sympathiserende praktische Vriend die altijd in de buurt is, ons bezoekt wanneer wij verdriet hebben, onze kruisen deelt en deelneemt in onze strijd van het leven. O, gij mensen die nog zonder God leven, stel toch geen vertrouwen in de trouw van uw vrienden. David zei in zijn haast: “Alle mensen zijn leugenaars (Psalmen 116:11).”

Translate Website

Zoek In Archief

Selecteer een zoekfilter

Steun ons met een donatie

Uw steun helpt Het Spurgeon Archief te onderhouden en reclamevrij te houden.
Met uw bijdrage maakt u het mogelijk dat wij ons werk kunnen voortzetten en dit waardevolle archief vrij houden van reclame en commerciële invloeden. U kunt zelf het bedrag bepalen dat u wilt schenken – u kunt kiezen uit vooraf ingevulde bedragen of zelf een bedrag invoeren dat u passend vindt.

Wij danken u hartelijk voor uw steun en betrokkenheid!

Contact

Over de Auteur

C.H. Spurgeon

Charles Haddon Spurgeon

1834 – 1892 Was een Engelse baptistenpredikant in de puriteinse traditie. Belangrijke onderwerpen uit zijn prediking waren de vergeving van zonden en de noodzaak van wedergeboorte.

Onze Socials: