Zingen voor de Heere

Zij zullen zingen van de wegen van de HEERE. Psalm 138:5

Het moment waarop je begint te zingen op de weg van de Heere, is vaak het moment dat je je last neerlegt bij het kruis. Dat eerste lied dat vanuit het diepst van je ziel opwelt, wanneer je ontdekt dat je vergeving hebt ontvangen – geen engelenzang klinkt zo zoet. Herinner je het nog, gelovige? De dag dat je ketenen braken? De plek waar Jezus jou tegemoetkwam en zei: “Ik heb je liefgehad met een eeuwige liefde. Ik heb je overtredingen uitgewist, je zonden uitgewist als een nevel – en nooit meer zal iemand ze tegen je gebruiken.” Wat een moment was dat! Een heilige, onvergetelijke tijd waarin de pijn van de zonde verdween en Zijn vrede je hart overspoelde. Maar zingen hoort niet alleen bij het begin van je geloofsleven. Nee, zolang je leeft, zul je op de weg van de Heere steeds opnieuw redenen vinden om te zingen. Elke dag laat Hij je weer iets zien van Zijn trouw en van Zijn liefdevolle goedheid. En dat kan je niet anders laten zeggen dan: “Ik zal de Heere loven; Zijn lof zal voortdurend in mijn mond zijn.” Dus, broeder, zuster – vergeet vandaag niet om met je stem én je leven eer aan Hem te geven zijn. Laat je leven een loflied worden voor de Heere.

Steun ons met een donatie

Uw steun helpt ons om Het Spurgeon Archief in stand te houden. Dankzij uw bijdrage kunnen wij ons werk voortzetten en dit waardevolle archief gratis aanbieden en vrijhouden van reclame en commerciële invloeden.

Wij danken u hartelijk voor uw steun en betrokkenheid!

Archiefhulpmiddelen

Contact

Heeft u een tekstfout gevonden, of heeft u een vraag? Stuur dan een E-mail naar: [email protected]

Over de Auteur

C.H. Spurgeon

1834 – 1892 Was een Engelse baptistenpredikant in de puriteinse traditie. Belangrijke onderwerpen uit zijn prediking waren de vergeving van zonden en de noodzaak van wedergeboorte.

Onze Socials:

Copyright & Content