Onze toekomst is bekend bij God

Wij dan, gerechtvaardigd uit het geloof, hebben vrede bij God door onze Heere Jezus Christus. Door Hem hebben wij ook de toegang verkregen door het geloof tot deze genade waarin wij staan, en wij roemen in de hoop op de heerlijkheid van God. Romeinen 5:1-2

De vreugde van de Heere in je ziel ontstaat uit het diepe vertrouwen dat jouw toekomst, wat er ook komt, veilig is in Gods zorg. Als kinderen van God mogen we ervan uitgaan dat Zijn liefde voor ons nooit verandert, maar altijd blijft en onveranderlijk is. Je kunt volledig gerust zijn wanneer je jezelf toevertrouwt aan deze eeuwige, vaste liefde. Hoe gelukkig je vandaag ook bent, als je maar twijfelt over morgen, raakt je innerlijke vrede toch verstoord. Zelfs als je met warmte terugkijkt op het verleden en geniet van het nu, blijft je vreugde oppervlakkig als je bang bent voor de toekomst. Als je nog vreest dat je redding onzeker is, is pure vreugde nog lastig te vinden en lijkt diepe vrede ver weg. Maar weet dat Degene op wie jij vertrouwt genoeg kracht en genade heeft om te voltooien wat Hij in jou en voor jou begonnen is. Zodra je beseft dat het werk van Christus geen halve, maar een volmaakte en eeuwige verlossing is, en dat Zijn beloften stevig verankerd zijn in Christus Jezus, bestendigd door een eed en bezegeld met Zijn bloed, zal je ziel in alle rust tevreden zijn. Je mag dan volledige vrede en rust ervaren.

Translate Website

Zoek In Archief

Selecteer een zoekfilter

Steun ons met een donatie

Uw steun helpt Het Spurgeon Archief te onderhouden en reclamevrij te houden.
Met uw bijdrage maakt u het mogelijk dat wij ons werk kunnen voortzetten en dit waardevolle archief vrij houden van reclame en commerciële invloeden. U kunt zelf het bedrag bepalen dat u wilt schenken – u kunt kiezen uit vooraf ingevulde bedragen of zelf een bedrag invoeren dat u passend vindt.

Wij danken u hartelijk voor uw steun en betrokkenheid!

Interne Bladwijzers

Maak een gratis account aan of log in op Het Spurgeon Archief om uw favoriete artikelen met bladwijzers op te slaan en ze later gemakkelijk terug te vinden wanneer u opnieuw inlogt. Zo houdt u uw persoonlijke leeslijst bij en kunt u snel verder lezen waar u was gebleven.

Contact

Over de Auteur

C.H. Spurgeon

Charles Haddon Spurgeon

1834 – 1892 Was een Engelse baptistenpredikant in de puriteinse traditie. Belangrijke onderwerpen uit zijn prediking waren de vergeving van zonden en de noodzaak van wedergeboorte.

Onze Socials: