Het middel voor meer liefde tot de Heere

Het middel waardoor wij de Heere nog meer zullen liefhebben, komt voort uit een zondebesef en een gevoel van dankbaarheid. Als wij ons meer schuldig zouden voelen over ons vorige leven, zouden we Jezus Christus veel meer liefhebben. Als we maar meer besefte dat onze zonden de diepste hel verdienen en dat het lijden van Christus iets is wat we door onze ongerechtigheden eigenlijk zelf hadden moeten ondergaan, dan zouden we niet zulke koelbloedige wezens zijn als wij nu zijn. We zijn verschrikkelijk nalatig in ons verlangen naar de liefde voor Christus, de reden daarvan is, dat wij onze verwoeste en verloren natuurlijke staat vergeten, maar ook dat wij het lijden vergeten waardoor de Heere ons verlost heeft uit die toestand. Ik hoop, dat onze liefde mag toenemen en dat we een vernieuwing van haar kracht mogen vinden in het gedenken van wat soevereine genade voor ons heeft gedaan!

Translate Website

Zoek In Archief

Selecteer een zoekfilter

Steun ons met een donatie

Uw steun helpt Het Spurgeon Archief te onderhouden en reclamevrij te houden.
Met uw bijdrage maakt u het mogelijk dat wij ons werk kunnen voortzetten en dit waardevolle archief vrij houden van reclame en commerciële invloeden. U kunt zelf het bedrag bepalen dat u wilt schenken – u kunt kiezen uit vooraf ingevulde bedragen of zelf een bedrag invoeren dat u passend vindt.

Wij danken u hartelijk voor uw steun en betrokkenheid!

Interne Bladwijzers

Maak een gratis account aan of log in op Het Spurgeon Archief om uw favoriete artikelen met bladwijzers op te slaan en ze later gemakkelijk terug te vinden wanneer u opnieuw inlogt. Zo houdt u uw persoonlijke leeslijst bij en kunt u snel verder lezen waar u was gebleven.

Contact

Over de Auteur

C.H. Spurgeon

Charles Haddon Spurgeon

1834 – 1892 Was een Engelse baptistenpredikant in de puriteinse traditie. Belangrijke onderwerpen uit zijn prediking waren de vergeving van zonden en de noodzaak van wedergeboorte.

Onze Socials: