Vreugde in de gemeenschap met Christus

Niets geeft de gelovige zoveel vreugde als de gemeenschap met Christus. Hij is net als anderen gelukkig met de gemeenschappelijke barmhartigheid van het leven, en hij kan blij zijn met Gods gaven en Gods werken; maar in al deze afzonderlijkheden, ja, zelfs als je al deze dingen bij elkaar optelt, zal hij niet zo’n grote vreugde vinden als in de heerlijke Persoon van zijn Heere Jezus. Waar anders is deze zoetheid te vinden dan in de gemeenschap die we met onze geliefde hebben ervaren? Als je iets van het innerlijke leven weet, zul je belijden dat onze hoogste, zuiverste en meest blijvende vreugde de vrucht moet zijn van de levensboom die zich in het midden van het Paradijs van God bevindt.

Translate Website

Zoek In Archief

Selecteer een zoekfilter

Steun ons met een donatie

Uw steun helpt Het Spurgeon Archief te onderhouden en reclamevrij te houden.
Met uw bijdrage maakt u het mogelijk dat wij ons werk kunnen voortzetten en dit waardevolle archief vrij houden van reclame en commerciële invloeden.

Wij danken u hartelijk voor uw steun en betrokkenheid!

Interne Bladwijzers

Maak een gratis account aan of log in op Het Spurgeon Archief om uw favoriete artikelen met bladwijzers op te slaan en ze later gemakkelijk terug te vinden wanneer u opnieuw inlogt. Zo houdt u uw persoonlijke leeslijst bij en kunt u snel verder lezen waar u was gebleven.

Contact

Heeft u een tekstfout gevonden, of heeft u een vraag? Stuur dan een E-mail naar: [email protected]

Over de Auteur

C.H. Spurgeon

Charles Haddon Spurgeon

1834 – 1892 Was een Engelse baptistenpredikant in de puriteinse traditie. Belangrijke onderwerpen uit zijn prediking waren de vergeving van zonden en de noodzaak van wedergeboorte.

Onze Socials:

Copyright & Content