Het badwater van Bethesda

Als ik mijzelf op de meest geschikte plaats wilde begeven voor een ontmoeting met de Heere, zou ik de voorkeur geven aan het huis van gebed, want door de prediking wordt het Woord het meest gezegend; maar toch denk ik dat ik evenzeer moet verlangen naar het lezen van de Bijbel; want ik zou bij elk vers stil kunnen staan en zeggen: “Dit vers is voor veel mensen tot zegen geweest; waarom dan niet voor mij? Ik begeef me in het badwater van Bethesda; ik loop tussen de portalen ervan, en wie weet, brengt de engel het water van het Woord misschien wel in beweging, terwijl ik hulpeloos naast het water lig, wachtend op de zegening.

Translate Website

Zoek In Archief

Selecteer een zoekfilter

Steun ons met een donatie

Uw steun helpt Het Spurgeon Archief te onderhouden en reclamevrij te houden.
Met uw bijdrage maakt u het mogelijk dat wij ons werk kunnen voortzetten en dit waardevolle archief vrij houden van reclame en commerciële invloeden.

Wij danken u hartelijk voor uw steun en betrokkenheid!

Interne Bladwijzers

Maak een gratis account aan of log in op Het Spurgeon Archief om uw favoriete artikelen met bladwijzers op te slaan en ze later gemakkelijk terug te vinden wanneer u opnieuw inlogt. Zo houdt u uw persoonlijke leeslijst bij en kunt u snel verder lezen waar u was gebleven.

Contact

Heeft u een tekstfout gevonden, of heeft u een vraag? Stuur dan een E-mail naar: info@charlesspurgeon.nl

Over de Auteur

C.H. Spurgeon

Charles Haddon Spurgeon

1834 – 1892 Was een Engelse baptistenpredikant in de puriteinse traditie. Belangrijke onderwerpen uit zijn prediking waren de vergeving van zonden en de noodzaak van wedergeboorte.

Onze Socials:

Copyright & Content

© Alle Rechten Voorbehouden
info@charlesspurgeon.nl