Herrineringen aan Christus

Geliefde lezer, onthoud wat u hebt gehoord over Christus en wat Hij voor u heeft gedaan, maak van uw hart de gouden beker om de rijke herinneringen van Zijn vroegere goedertierenheid vast te houden. Maak er een kruik manna van om het hemelse brood in te bewaren waarmee de heiligen zich in voorbije dagen hebben gevoed. Laat uw geheugen alles over Christus verzamelen, alles wat u hebt gehoord, gevoeld, of gekend en laat uw liefdevolle genegenheden Hem dan ook vasthouden. Houd van Hem! Giet dat albasten kistje uit uw hart leeg en laat al het kostbare smeersel van uw genegenheid op Zijn voeten stromen. Als u het niet met vreugde kunt doen, doe het dan maar verdrietig, was Zijn voeten met tranen, veeg ze af met de haren van uw hoofd; maar houd van Hem, heb de gezegende Zoon van God en uw altijd tedere Vriend lief.

Zoek In Archief

Selecteer een zoekfilter

Steun ons met een donatie

Geachte bezoeker, mede dankzij uw hulp kunnen wij de kwaliteit en toegankelijkheid van Het Spurgeon Archief voortzetten.

Download Artikel

Download in PDF, Word of Print

Contact

C.H. Spurgeon

Charles Haddon Spurgeon

1834 – 1892 Was een Engelse baptistenpredikant in de puriteinse traditie. Belangrijke onderwerpen uit zijn prediking waren de vergeving van zonden en de noodzaak van wedergeboorte.