Een zondaar kan zich niet verbergen voor God

Van het Romeinse rijk waarvan Caesar keizer was werd gezegd, dat de hele wereld slechts één grote gevangenis was, want als een man de keizer beledigde, was het onmogelijk voor hem om te ontsnappen. Als hij de Alpen was overgestoken, kon Caesar hem dan niet in Gallië vinden? Als hij zich in Indië probeerde te verbergen, dan kenden zelfs de donkere vorsten daar de kracht van de Romeinse armen, zodat ze geen schuilplaats zouden bieden aan een man die de keizer had beledigd. En toch, heeft een vluchteling uit Rome zijn ellendige leven misschien verlengd door zich te verstoppen in de holen en grotten van de aarde. Maar, zondaar, u kunt u niet verbergen voor God. Vraag Hem toch nederig om vergeving voor uw beledigingen aan Hem.

Steun ons met een donatie

Geachte bezoeker, mede dankzij uw hulp kunnen wij de kwaliteit en toegankelijkheid van Het Spurgeon Archief voortzetten.

Download Artikel

Download in PDF, Word of Print

Contact

C.H. Spurgeon

Charles Haddon Spurgeon

1834 – 1892 Was een Engelse baptistenpredikant in de puriteinse traditie. Belangrijke onderwerpen uit zijn prediking waren de vergeving van zonden en de noodzaak van wedergeboorte.

Ontdek meer van Het Spurgeon Archief

Abonneer u nu om meer te lezen en toegang te krijgen tot het volledige archief.

Lees verder